Відображаються усі з 4 результатів

 • Баренди ANIMAL BARENDS

  447 грн

  Баренди виконані з 6061 Алюмінію шляхом фрезерування . Для фіксації використовується проста і надійна перевірена часом система зустрічного клина, який стягується сталевим болтом під 4-х мм-овий шестигранний ключ. При падінні баренди рятують кермо від вм’ятин та подряпин, а вам можуть врятувати здоров’я і навіть життя. Вага – 61гр. (2шт)

 • Гріпси Animal EDWIN V2 GRIPS FLANGELESS

  342 грн

  Гріпси Animal Edwin V2 – це оновлена промодельна ​​версія класичних гріпс від батька NY стріта Edwinа Delarosu. Гріпси виготовлені з м’якої та зручної гумової суміші крайтону з хвилястими візерунками . В комплекті пластмасові баренди у вигляді каналізаційного люку з написом “ANIMAL”. Довжина – 165мм Ширина – 32мм

 • Шпиці Animal BIKES

  556 грн

  Шпиці Animal BMX виготовлені в чорному кольорі, в комплекті присутні ніпеля. Матеріал – нержавіюча сталь Кількість – 40шт.  

 • Топкеп Animal Street Fork Cap

  417 грн

  Топкеп виконаний з алюмінієвої 6061 під стилістикою каналізаційного люка і має отвір під 6 мм шестигранний ключ і торцевий ключ 3/8 “

                   ANIMAL   

Animal з’явилися в Нью-Йорку на початку 2000х. У місцевій тусовці називали тваринам (Animal) того, хто робив сильний трюк. Звідси і назва бренду. Запчастини стрітовие, міцні, є і з довічної гарантією.